İçeriğe Geç

TrafiX - Maksimum Trafik Sigortası Paketi

*Paket detaylarını görmek için lütfen tıklayınız.

TRAFIX sizlerin ihtiyaçlarını göz önünde bulundurarak tasarladığımız, kapsamı genişletilmiş teminatlar ve hizmetler içeren bir trafik sigortası paketidir.
TRAFIX ile sizlere daha kapsamlı bir güvence sunmak için; Zorunlu Trafik Sigortası teminatlarına ek olarak 3. Şahıslara karşı daha geniş limitlerle koruma sağlayan İhtiyarı Mali Mesuliyet Sigortası ve aklınız maksimumda rahat etsin diye aracınızda bulunan yolcuları koruma altına alacak Ferdi Kaza Sigortasını paketimize dahil ettik.
Bunun yanı sıra kendi aracınızı da güvence altına alabilmeniz için Hasar Destek Merkezi’nin Anlaşmalı servislerinde arıza - hasar tespit ile onarım desteği, İkame Araç, Mini Onarım, Lastik Onarım, Otocam değişimi, Ferdi Yardım, Araç Yardım vb. teminatları içeren genişletilmiş asistans hizmetlerini de paketimize ekledik.
TRAFIX ile karşı araca yönelik sorumluluklarınızı güvence altına alırken kendi aracınızı ve sevdiklerinizi de koruma altına alabilirsiniz.

Önemli Not: Bu ürünümüzün satışları devam etmemektedir. Sayfada yer alan bilgiler halihazırda bu ürüne sahip olan kişiler için tutulmaktadır. Alternatif ürünümüz Mix Trafik'i buraya tıklayarak inceleyebilirsiniz.

  • Zorunlu Trafik Sigortası teminatları (Zorunlu Trafik Sigortası kapsamı hakkında bilgi almak için buraya tıklayınız)
  • İhtiyari Mali Mesuliyet Sigortası teminatları
  • Koltuk Ferdi Kaza Teminatı
  • Genişletilmiş Asistans Hizmeti
Yukarı dön