İçeriğe Geç

TrafiX - Maksimum Trafik Sigortası Paketi

DefaultAlt
Önemli Not: Bu ürünümüzün satışları devam etmemektedir. Sayfada yer alan bilgiler halihazırda bu ürüne sahip olan kişiler için tutulmaktadır. Alternatif ürünümüz Mix Trafik'i buraya tıklayarak inceleyebilirsiniz.
Tümünü Göster

TRAFIX ile başkalarına verebileceğiniz maddi veya bedeni zararlarda standart trafik sigortası kapsamında sahip olduğunuz teminat limitlerini İhtiyari Mali Mesuliyet teminatı ile yükseltme imkanına sahip olursunuz.  Bunun yanı sıra, Ferdi Kaza Sigortası teminatları ile meydana gelebilecek bir kaza durumunda, araç içinde bulunan sürücü ve yolcuların bedeni zararlarını, belirlenen limitler dahilinde, koruma altına alırsınız.
Ayrıca Genişletilmiş Asistans Hizmetleri kapsamında; Hasar Destek Merkezi’nin Anlaşmalı servislerinde arıza - hasar tespit ile onarım desteği, İkame Araç, Mini Onarım, Lastik Onarım, Otocam değişimi, Ferdi Yardım, Araç Yardım teminatları ile kendi aracınızı koruma altına alırsınız.

İhtiyari Mali Mesuliyet Teminatı, Zorunlu Trafik Sigortası ile aynı risklere karşı koruma sağlar (aracın kullanılmasından doğan ve sigortalıya yöneltilebilecek hukuki sorumluluklar) ve Zorunlu Trafik Sigortası limitlerinin yetersiz kaldığı durumlarda devreye girer. Meydana gelen kazada, karşı tarafın zararlarını, poliçe sahibinin kusuru oranında ve poliçe teminat limitlerini aşmamak kaydıyla karşılar.

Ferdi Kaza Teminatı, araçta seyahat edenlerin gerçekleşen bir kaza nedeniyle; vefat, sürekli sakatlık veya tedavi masraflarını, kusur oranınıza bakılmaksızın, poliçe üzerinde yazılı limitler dahilinde karşılar.

Aşağıdaki faktörler prim hesabına etki etmektedir:

  • Aracın hasar geçmişi
  • Kullanım tarzı
  • Ruhsat sahibi bilgileri
  • Plaka il kodu
  • Poliçenin zamanında yenilenmesi veya yenilenmemesi (Trafik sigortası yaptırılması zorunlu bir sigorta olduğundan zamanında yenilenmeyen poliçeler için cezai yaptırım -süre sürprimi- uygulanmaktadır.)
  • Poliçe ile alınan ek teminatların (İhtiyari Mali Mesuliyet ve Ferdi Kaza) limitleri
Trafix ve zorunlu trafik sigortası fiyatlarını en yakın acentemize giderek öğrenmek isterseniz buraya tıklayabiliriniz.
Yukarı dön