İçeriğe Geç

More information

0850 755 0 755

Sağlık Sigortası Ürünleri

 

 • Her bütçe ve ihtiyaca cevap veren 3S Sağlık Sistemi ile sağlık sorunlarınızı çözmek şimdi çok daha kolay!

SAĞLIK SİGORTASI ÜRÜNLERİ

Daima kulağımızda yankılanan bir söz: Hayata bir kez gelirsin!

 
Hayatı bir kez yaşıyorsunuz... Bu değerli süre içerisinde, sağlık belki de en değerli kaynaklarınızdan biri. Peki, kendinizi güvence altına alıp beklenmedik bir sağlık sorunu karşısında maddi ve manevi olarak daima güvende hissetmek istemez miydiniz? Herhangi bir sağlık sorunu yaşadığınızda, dilediğiniz hastanede iyi bir hizmet almak ve oluşabilecek zorlu durumların kolaylıkla üstesinden gelmek istiyorsanız doğru yerdesiniz! Çünkü “Sağlık sigortası yaptırmak istiyorum.” diyenler için “Sağlık sigortası nasıl yapılır, fiyatları nelerdir, sağlık sigortasının faydaları nelerdir?” gibi soruları burada yanıtlayacağız. Siz de dostunuz MAPFRE Sigorta yardımıyla ihtiyacınız olan ürüne kolaylıkla karar verebileceksiniz!
 

Sağlık Sigortası Nedir?

 
Söz konusu sağlık olduğunda hem güvenilir hem de hızlı hizmet almayı kim istemez ki? İşte, sağlık sigortaları da tam olarak bunu sağlıyor. Sağlık sigortası, kaza veya hastalık durumunda oluşacak sağlık masraflarınızın tamamını ya da bir kısmını karşılayan ürünlerdir. Hangi hizmetten yararlanabileceğiniz, ne miktarda ödeme yapacağınız ya da hangi fırsatlardan ücretsiz olarak yararlanabileceğiniz ise poliçenizde açıkça belirtilir. Bu nedenle teminatları ve limitleri detaylı bir şekilde incelemeli, mutlaka ihtiyacınıza yanıt verecek ürünleri tercih etmelisiniz. MAPFRE Sigorta'da; 3S Sağlık Sistemi , Fark Yok Tamamlayıcı Sağlık Sigortası , Acil Vakalar Sağlık Sigortası ve Tehlikeli Hastalıklar Sigortası olmak üzere dört ürün bulunuyor. Dilerseniz “Hangisi Size Göre Karar Verin: Sağlık Sigortası Çeşitleri” yazımızı inceleyerek MAPFRE Sigorta’nın sağlık ürünlerini daha yakından tanıyabilirsiniz.
 

Sağlık Sigortası Ana Teminatları Nelerdir?

 
Sağlık sigortalarında bulunan ek teminatlar, sigorta şirketlerine ve yararlanmakta olduğunuz sigorta ürününe göre farklılık gösterir. Fakat ana teminatlar genellikle aynıdır. Bu noktada “Özel Sağlık Sigortası neleri kapsar?” sorusunun cevabı için “Sağlık Sigortası Nedir?”, “Tamamlayıcı Sağlık Sigortası neleri kapsar?” sorunun cevabı için ise “Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Ne Demek, Ne İşe Yarar?” yazılarımızı inceleyebilirsiniz.
 

Sağlık Sigortası Fiyatları Ne Kadar?

 
Sağlık sigortası ücretleri hesaplanırken; seçtiğiniz sağlık sigortası ürünü, poliçenize dâhil olan teminatlar, hastalık geçmişiniz gibi pek çok etken söz sahibi olduğu için ne yazık ki net bir prim belirtmek mümkün olmayabiliyor. Fakat sağlık sigortası hesaplaması için kolay bir yol var! Dilerseniz Sağlık Sigortası teklif sayfamızı ziyaret edebilir ve prim hesaplamasını anında gerçekleştirebilirsiniz.
 • 3S Sağlık Sigortası

  • Her bütçeye uygun fiyatlar ile ödeme kolaylığı,
  • İhtiyaçlara özel olarak şekillendirilebilen poliçe imkanı,
  • Anlaşmalı Hekim Muayeneleri'nde limitler dahilinde katılımsız hizmet.
 • Tamamlayıcı Sağlık Sigortası

  • Anlaşmalı kurumlarda fark ücreti ödemeden işlemlerinizde kolaylık,
  • Ekonomik prim ve uygun ödeme koşulları,
  • Kadrolu hekimlerle nitelikli sağlık hizmetleri.
 • Acil Vakalar Sigortası

  • Beklenmedik risklere karşı kapsamlı güvence,
 • Tehlikeli Hastalıklar Sağlık Sigortası

  • Tehlikeli hastalılara karşı kapsamlı güvence,
  • 20 - 65 yaş arası geniş katılım imkanı, 
  • 1 ay erteleme süresi.

ÜRÜN KARŞILAŞTIRMA TABLOSU

Coberturas
  • Coberturas
   • Coche a Terceros Básico
   • Coche a Terceros Ampliado
   • Coche a Terceros Completo
   • Coche a Todo Riesgo con Franquicia
   • Coche a Todo Riesgo sin Franquicia
  • Seguro obligatorio
  • Responsabilidad civil suplementaria
  • Responsabilidad civil por remolques y caravanas y por los objetos transportados en el vehículo
  • Responsabilidad civil del tomador y conductor declarado como ciclista
  • Responsabilidad civil del hijo menor de edad conduciendo sin carné
  • Defensa jurídica y reclamación de daños
  • Asistencia en viaje
  • Seguro del conductor

TEKLİF AL


Dakikalar içerisinde teklif almak için hemen tıklayın.

Sıkça Sorulan Sorular

Özel Sağlık Sigortası Nedir?


Özel Sağlık Sigortası; bir kaza ya da hastalık sonucu gelişen durumları kapsayan ve bu durumlardan kaynaklanan sağlık masraflarının tamamını ya da bir kısmını karşılayan bir sigorta ürünüdür. Bu sayede sağlık masraflarınız size yük olmaktan çıkar. “Özel Sağlık Sigortası neleri kapsar, faydaları nelerdir?” gibi sorularınızın cevabı için “8 Soru ile Sağlık Sigortası Hakkında Merak Edilenler” yazımızı okuyabilirsiniz.

 

Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Nedir?

 

Tamamlayıcı Sağlık Sigortası, SGK kapsamında olan bireylerin, özel hastanelerde ek ücret ödemeden sağlık hizmeti almasını sağlayan bir üründür. Yani sosyal güvenceniz varsa ve özel hastaneye gittiğinizde fark ödemek istemiyorsanız Tamamlayıcı Sağlık Sigortası’nı tercih edebilirsiniz. Bu sayede poliçenizi satın aldığınız günden itibaren anlaşmalı özel hastanelerde, dilediğiniz doktordan randevu alabilir ya da poliçenizde yer alan teminatlar doğrultusunda bütçenizi yormadan muayene olabilir ya da tedavinizi gerçekleştirebilirsiniz.“Tamamlayıcı Sağlık Sigortası neleri kapsar, yaş sınırı nedir?” gibi merak ettiğiniz soruların cevaplarını “Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Ne Demek, Ne İşe Yarar?” içeriğimizde bulabilirsiniz.

 

Özel Sağlık Sigortası ve Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Arasında Ne Fark Var?

 

Sağlığınızı güvence altına alma yolunda araştırma yaparken iki sigorta türü sıklıkla karşınıza çıkacak ve bu ürünler, aklınızda “Tamamlayıcı Sağlık Sigortası mı, Özel Sağlık Sigortası mı?” sorusunun oluşmasına neden olacak. İkisi de birbirinden özel ürünler, ama elbette ki bazı farkları mevcut.Özel Sağlık Sigortası’ndan SGK’lı olmasanız bile yararlanabilirsiniz, fakat Tamamlayıcı Sağlık Sigortası için SGK’lı olmanız gerekir. Özel Sağlık Sigortası, poliçe doğrultusunda yurt dışında da kullanılabilir fakat Tamamlayıcı Sağlık Sigortası’nda bu imkân yoktur. Dilerseniz iki sigorta çeşidinin diğer farkını “Özel Sağlık Sigortası ve Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Arasındaki Farklar” yazımızdan inceleyebilirsiniz.


Sağlık Sigortası Sorgulama Nasıl Yapılır?

 

Satın aldığınız sağlık poliçesinin başlangıç ve bitiş tarihini, teminat limitlerini ve harcamalarını ya da anlaşmalı kurumlar gibi merak ettiğiniz diğer ayrıntıları, online işlemler platformumuz MAPFRE Go üzerinden, sağlık sigortası sorgulaması yaparak anında öğrenebilirsiniz.

 

Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Yaş Sınırı Nedir?

 

Tamamlayıcı Sağlık Sigortası’nın yaş sınırı, sigorta şirketlerine göre farklılık gösterebilir; fakat MAPFRE Sigorta’da sigortalı olmak için sınır 60 yaştır. Ancak Fark Yok Tamamlayıcı Sağlık Sigortası’na 55 ve 55 yaş altında dâhil olup kesintisiz bir şekilde sigortadan yararlanmaya devam eden herkes 60 yaş sonrasında da sigortasını yeniletebilir. Ayrıca 14 günü dolduran yenidoğanlar adına da poliçe düzenlenebilir. Dilerseniz Tamamlayıcı Sağlık Sigortası’nın bilmeniz gereken detaylarına “Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Ne Demek, Ne İşe Yarar?” yazımızdan ulaşabilirsiniz.

 

Özel Sağlık Sigortası ve Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Teklifi Nasıl Alınır?

 

Özel Sağlık Sigortası fiyatları ve Tamamlayıcı Sağlık Sigortası fiyatları hakkında bilgi almak için acentelerimizle iletişime geçebilirsiniz. Fakat daha hızlı bir alternatif arıyorsanız Sağlık Sigortası Prim Hesaplama sayfamızı ziyaret edip hızlıca teklif alabilirsiniz.

Faydalı Bilgiler

Destek Noktası

Yukarı dön