İçeriğe Geç

CESVIMAP'tan Genel Servis'e 4 yeni Altın TQ Kalite Sertifikası

07.05.2015

Trafik kazaları sonucu oluşan hasarların onarımı alanında dünya çapında prestije sahip İspanya merkezli ARGE kuruluşu CESVIMAP; Türkiye çapında yaygın Araç Onarım Merkezi GENEL SERVİS’in 4 farklı merkezine Altın TQ Kalite Sertifikası verdi.

MAPFRE GENEL SİGORTA’nın 2012 yılında çoğunluk hisselerini satın aldığı GENEL SERVİS Araç Onarım Merkezleri müşteri memnuniyetini her zaman üst seviyede tutarak büyümeye devam ediyor. 2014 içerisinde toplam 10 bin 328 araç GENEL SERVİS’lerde onarım gördü. Merkezlerde düzenli olarak yapılan araştırmalara göre verilen servislerle yüzde 97 oranında müşteri memnuniyeti sağlanıyor ve yine bu anketlere göre müşterilerin yüzde 93’ü aracını tekrar GENEL SERVİS’e getireceğini belirtiyor.

CESVİMAP’TAN SÜREKLİ DENETİM

Bu memnuniyet oranının yakalanmasında GENEL SERVİS’in yüksek kalite standardının oynadığı rol oldukça büyük. CESVIMAP, GENEL SERVİS şubelerini düzenli olarak denetleyerek hizmet kalitesini ölçümlüyor. Ocak ayında yapılan denetlemeler sonucunda daha önce Gümüş TQ Sertifikası’na sahip olan Bursa ve İzmir GENEL SERVİS şubeleri üst seviyeye taşınarak Altın TQ Sertifikası ile ödüllendirildi.

2014 yılında açılan İstanbul Avrupa İkitelli ve İstanbul Anadolu Dudullu şubeleri ise büyük bir başarıya imza atarak ilk denetlemede Altın TQ Sertifikası almaya hak kazandı. CESVIMAP’ın en yüksek hizmet kalitesi için verdiği Altın TQ Sertifikası için yapılan değerlendirmelerde kalite, güvenilirlik, sistem geliştirme, müşteri ilişkileri ve inovasyon başlıkları öne çıkıyor. GENEL SERVİS 4 şubesiyle kazandığı sertifikasyonlarla dünya standartlarındaki kalite anlayışını belgelemiş oldu.

Yukarı dön