İçeriğe Geç

MAPFRE SIGORTA Acenteleri Barselona'yı Gezdi

1 Eylül – 31 Aralık 2014 tarihleri arasında acentelerine yönelik bir kampanya oluşturan MAPFRE SİGORTA yöneticileri, başarılı acenteleriyle Barselona’yı gezdi.

4 aylık süre içerisinde belirlenen adetlerde kasko, Fark Yok Tamamlayıcı Sağlık Sigortası, ferdi kaza, konut, Süper Kobim ve Ofisim poliçelerinin satılması hedefiyle kurgulanan kampanyaya katılan acenteler; kampanya kapsamında ek komisyonlar kazanma fırsatı yakaladı. Bölge bazında en çok satış gerçekleştiren acenteler ise ek komisyondan bağımsız olarak MAPFRE SİGORTA’nın davetlisi olarak Barselona gezisi kazandılar.

Gezi çerçevesinde 28 – 31 Mayıs tarihleri arasında Barselona’yı ziyaret eden başarılı acenteler, şehrin keyfini sürmenin yanı sıra MAPFRE’nin Barselona’daki ofisini ziyaret etmek ve İspanyol yöneticilerle bir araya gelme fırsatı yakaladılar. Acentelerin ve şirketin birlikte kazanacağı oldukça basit bir kampanya kurgulayarak herkesin kazanmasını sağladıklarını belirten MAPFRE SİGORTA Satış ve Pazarlama Direktörü Seydi Demir; “Kampanyamızın bu kadar basit olması ilk etapta acentelerimizi altında bir şey yattığı konusunda düşündürdü ancak biz bire bir iletişim kurarak acentelerimizin içini rahatlatmayı başardık. Bunun yanında kampanya dâhilinde katılımcıların tamamının kendi performanslarını anlık olarak görüntüleyebilecekleri bir raporlama alanı yaratarak herkesin daha programlı ilerleyebilmesi için fırsat yarattık. Bütün bunları topladığımız zaman da oldukça başarılı bir kampanyaya imza attık, bundan böyle de kampanyalarımız devam edecek.” dedi.

Gerçekleştirdikleri geziyle ilgili de açıklamalarda bulunan Seydi Demir; “Acentelerimiz ve iş ortaklarımızla kaynaşma fırsatı bulduğumuz bu tip organizasyonların çok faydalı olduğu görüşündeyiz. Bu tip organizasyonlarda acentelerimizi daha iyi tanıyıp onların bizlerden beklentilerini daha net görme fırsatı yakalıyoruz, ayrıca İspanya’ya düzenlediğimiz bu gezimizde katılımcılar MAPFRE’nin Barselona ofisini de ziyaret ederek bizi daha yakından tanıma fırsatı buldu, bu da bizim için çok önemliydi.” dedi.

Yukarı dön