İçeriğe Geç

MAPFRE SİGORTA İzmir'de Yeni Ofisinde

MAPFRE SİGORTA İzmir’deki yeni ofisinin açılışını Acenteleri, yöneticileri ve özel davetlilerinin katıldığı bir kokteyl ile kutladı.

1975 yılından beri İzmir bölge müdürlüğüyle müşterilerine sigortacılık çözümleri sunan MAPFRE SİGORTA; artık hizmetlerine yeni hayata geçirilen iş merkezi projesi Folkart Towers’ta devam edecek.  10 Haziran’da açılış kokteyline MAPFRE SİGORTA yöneticilerinin yanı sıra, acenteler, brokerlar ve özel davetliler de katıldı.

Yeni ofis ile ilgili olarak bir açıklama yapan MAPFRE GENEL SİGORTA Genel Müdürü Serdar Gül; “İzmir’in en merkezi noktasında yapılan, son derece modern bir iş merkezi projesi olan Folkart Towers’ın 43. katının tamamını satın alarak 1.080 m2’lik bir ofis sahibi olduk. Yeni ofisimizde eski binamızda olmayan veya kısıtlı olan işlevlere önem verdik. Ulaşılabilirlik, teknolojik altyapı ve fonksiyonellik açısından donanımlı fiziki şartlara sahip yeni ofisimizde oluşacak çalışan memnuniyetinin hizmet kalitemize etkisinin de çok olumlu olacağı görüşündeyim.” dedi.

Yukarı dön