İçeriğe Geç

Sosyal Aktivite Kulüplerimiz

Sosyal Aktivite Kulüplerimiz

MAPFRE’de 7 farklı sosyal kulübümüzle iş dışı aktivitelerde de bir aradayız!

MASK Dans: MASK Dans üyelerimiz haftada bir gün profesyonel eğitmen eşliğinde dans dersi alır. Her yıl yapılacak dansların türünü kulübe katılan üyelerimiz belirler ve isterlerse şirketin çeşitli organizasyonlarında sene boyunca öğrendiklerini keyifli dans gösterileriyle bizlerle de paylaşırlar.

MASK Fotoğrafçılık: Fotoğrafçılık Kulübümüz, temel ve ileri düzey fotoğrafçılık eğitimleri almanın yanı sıra yıl içerisinde şehir içi ve şehir dışı çeşitli fotoğraf gezileri düzenler. Yılsonunda eğitimler ve geziler süresince çektikleri fotoğrafları çeşitli sergilerde tüm çalışma arkadaşlarımızla paylaşarak satışından elde edilen geliri de bir Sivil Toplum Kuruluşuna bağışlar.

MASK Müzik: Müzik Kulübü kapsamında stüdyo dersleri, müzik aleti eğitimi, koro gibi çalışmalar yapılır. İsteyen kulüp üyelerimiz yıl içerisinde şirketin çeşitli organizasyonlarında tamamen gönüllülük esasıyla performans sergiler.

MASK Kitap: Kitap Kulübü Genel Müdürlük bünyesinde kurulu kütüphaneden sorumludur. Hızlı okuma eğitimleri, kitap bağışı kampanyaları gibi etkinlikler düzenler ve ayın kitabını seçer.

MASK Su Altı: Su altı kulübümüz teorik ve pratik eğitimlerle üyelerinin yeteneklerinin gelişmesine katkıda bulunurken, düzenli olarak organize ettiği gezilerle kulüp üyelerini su altını keşfetmeye davet eder.

MASK Kültür, Sanat & Gezi: Bu kulübümüzün üyeleri sergi ziyaretleri, konserler, günübirlik geziler ve kültürel gezilerin organizasyonunu gerçekleştirir ve teşvik eder.

MASK Ebru: Ebru kulübümüzün üyeleri haftada bir gün renklerin suyla karıştığı büyülü sanatı profesyonel bir iç eğitmenden öğrenirler.

MASK Konuşma Kulüpleri: İngilizce ve İspanyolca Konuşma Kulüplerimiz çalışanlarımızın yabancı dil becerilerini geliştirmeyi hedefler.

Yukarı dön