Ana menü

Ferdi Kaza Sigortası

Kendinizi ve sevdiklerinizi
güvence altına alın…

Kendinizi ve sevdiklerinizi güvence altına alın…

Bizi arayın
icon-numero-telefono

0850 755 0 755

Hayatta her zaman herşey olabilir; maalesef görünmez kazalar ve beklenmedik durumlar hayatın gerçekleri… Peki hayatın bu zorlu anlarında, en azından işin maddi boyutunu bir tarafa bırakabilmeyi istemez misiniz?

MAPFRE SİGORTA olarak Ferdi Kaza Sigortası ile sıkıntıya düştüğünüz böyle zamanlarda imdadınıza yetişiyor, kaza sonucu uğrayabileceğiniz maddi kayıpları teminat altına alıyoruz.

Siz tedbiri elden bırakmayın, Ferdi Kaza Sigortası ile kendinizi ve sevdiklerinizi güvence altına alın.

Detaylı bilgi için satış kanallarımızla irtibata geçebilirsiniz.

Ana Teminatlar

 • Kaza sonucu vefat
 • Kaza sonucu sürekli sakatlık

Ek Teminatlar

 • Kaza sonucu tedavi masrafları
 • Deprem, sel, yanardağ püskürmesi ve yer kayması
Ferdi Kaza Sigortası Video Metni

Ferdi Kaza Sigortası

Bir anda hayatınızın akışını bozan beklenmedik kazalar sizi maddi açıdan da hazırlıksız yakalayabilir.

Ferdi Kaza Sigortası nedir?

Beklenmedik bir kaza sonucunda sizlere destek olarak uğradığınız maddi kayıpları poliçe limitleri dahilinde garanti altına altına alan sigortadır.

Sizi ve sevdiklerinizi nasıl korur?

Kaza sonucu vefat ve kaza sonucu sürekli sakatlık ana teminatlarıyla sizi güvence altına alır. Ayrıca kaza sonucu tedavi masrafları ve deprem, sel gibi doğal afetler ek teminatlarıyla da sizi korur. 

Avantajları nelerdir?

Diş paketi ek teminatı ile özel anlaşmalı diş kliniklerinde diş taşı temizliğinden diş çekimine kadar çeşitli işlemleri yaptırabilir ve gasp-kapkaç sonucu uğrayacağınız kayıpları poliçe limitleri dahilinde garanti altına alabilirsiniz.

Ferdi Kaza Sigortası ile ilgili detaylı bilgi için mapfre.com.tr üzerinden en yakın acentemize ulaşabilir veya 0850 755 755 Müşteri Hizmetleri hattımızı arayabilirsiniz.

Teminatlara Ek Avantajlar

Müşterilerimiz kaza sonucu başınıza gelebilecek vefat veya sürekli sakatlık durumlarında seçeceğiniz teminat kadar tazminat güvencesi sağlarken, aynı zamanda Diş Paket ek teminatını alan sigortalılarımız için MAPFRE Sigorta anlaşmalı Diş Kliniklerinde geçerli Diş Paketine de sahip olurlar.  Üstelik Bu planlardan birinin satın alınması halinde diş sağlığı planına ek olarak kötü günlerde müşterilerinizin yanında olacak GASP-KAPKAÇ teminatı da poliçe kapsamına dahil edilmiş olur.

İsteğe bağlı olarak Asistans plus teminatı ile Ev yardım-Yol yardım ve Ferdi yardım hizmetleri sağlanmaktadır. Bu teminatın alınması durumunda ilave bilgi olarak ev yardım hizmetinde kullanılmak üzere sigortalının belirteceği bir ev adresi ve yol yardım hizmetlerinin sağlanabileceği bir araç plakası sigortalının bu hizmetlerden faydalanabilmesi gerekli bilgilerdir.

Diş Sağlığı Paketi ve Gasp-Kapkaç Neler Mi Var?

Her bir teminat, Sigortalı tarafından poliçe süresince yılda birer kez kullanılması şartıyla ve MAPFRE Sigorta yönlendirilecek özel anlaşmalı Diş Kliniklerinde geçerlidir.

 • Diş Hekimi Muayenesi
 • Uzman Diş Hekimi Muayenesi & Kontrol Hekim Muayenesi
 • Uzman Diş Hekimi Konsultasyonu
 • Diş Röntgen Filmi (Periapikal)
 • Oral Hijyen Eğitimi
 • Vitalite Kontrolü
 • Lokal anestezi (Enjeksiyon – İnfiltratif) – (Rejyonal)
 • Teşhis ve Tedavi Planlaması
 • Diş Taşı Temizliği (Her iki Çene için)
 • Konsultasyon
 • Dolgu sökümü
 • Yerel Flour Uygulaması (Tam çene)
 • Düşmüş Kuron ve köprü Simantasyonu
 • Okluzal Aşındırmalar & Okluzyon Düzeltilmesi (Alt ve Üst çene)
 • Bite
 • Wing Radyografi
 • Standart Diş Çekimi

**Anlaşmalı diş kliniklerinden hizmet almak için poliçe üzerinde belirtilen telefon hattı aranarak randevu alınması gerekmektedir.

Gasp Kapkaç Teminatı;

Sigortalımızın karşılaşabileceği “Gasp,Kapkaç olayları sonrasında, üzerinde ve/veya yanında bulunan nakit para ve/veya kişisel evrakların çalınması ve/veya zarar görmesi sonucu uğrayacağı kayıplar poliçede belirtilen  limitler dahilinde MAPFRE güvencesinde!

Diş Paket Teminatlı Ferdi Kaza Sigortası Teminat Planları

 

Mapfre Diş Paket Teminatlı Ferdi Kaza Sigortası’nın 4 farklı planından size uygun olanını tercih edebilirsiniz.

Teminat TürüPlan 1Plan 2Plan 3Plan 4
Kaza Sonucu Vefat50.000 TL100.000 TL150.000 TL10.000 TL
Kaza Sonucu Sürekli Sakatlık50.000 TL100.000 TL150.000 TL10.000 TL
Diş Sağlık Paket2.500 TL5.000 TL7.500 TL-
Gasp-Kapkaç TeminatıVarVarVar-

Poliçe üzerinde yazılı teminat limiti çerçevesinde tüm dünyada geçerli olup HELD COVER ülkeleri ve Amerika, Kanada, Japonya ve Avustralya’da teminat haricidir.

Ferdi Kaza Sigorta bedeli nasıl belirlenir?
Bu limit Sigortalı’nın talebine istinaden belirlenir. Teminat limitini seçiminize göre, TL veya döviz cinsinden belirleyebilirsiniz.
Ferdi Kaza Sigortası poliçelerinde, hangi süreyle teminat verilir?
Poliçeler genellikle yıllık olmakla birlikte bir yıldan kısa süreli de olabilmektedir.
Ferdi Kaza Sigortası'nda vefat tazminatı kimlere ödenir?
Sigortalı’nın, poliçe teminat kapsamına giren bir kaza geçirmesi sonucu vefat etmesi durumunda tazminat, poliçede belirtilen Menfaattarlara, yoksa kanuni hak sahiplerine ödenir.
Ferdi Kaza Sigortası sadece Türkiye sınırları içerisinde mi geçerlidir?
Poliçe üzerinde yazılı teminat limiti çerçevesinde tüm dünyada geçerli olup HELD COVER ülkeleri ve Amerika, Kanada, Japonya ve Avustralya’da teminat haricidir.

Aşağıda incelemekte olduğunuz ürüne ilişkin ihtiyaç duyabileceğiniz bilgi ve dokümanlar yer almaktadır. Herhangi bir soru işaretiniz olması durumunda, en yakın acentemiz ile iletişime geçerek daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

Ferdi Kaza Sigortası Genel Şartları
Bilgilendirme Formu