Ana menü

Ticari Paket Sigortası

Siz işinize odaklanın, biz risklerinize…
Bizi arayın
icon-numero-telefono

0850 755 0 755

MAPFRE SİGORTA olarak uluslararası çapta edindiğimiz bilgi ve deneyimimizi kullanarak Ticari Paket Sigortası’nı geliştirdik. Bu ürün ile müşterilerinizden çalışanlarınıza, makinelerinizden elektronik cihazlarınıza kadar değer verdiğiniz tüm taşınır ve taşınmazları meydana gelebilecek kazalara ve doğal afetlere karşı ekonomik bir şekilde güvence altın alabilirsiniz. Üstelik isteğe bağlı teminatlarla sigorta poliçenizi iş yerinize özel tasarlayabilirsiniz.

Ticari Paket Sigortası ile siz, çalışanlarınız, müşterileriniz ve çevrenizdekiler artık güvendesiniz!

Değer verdiklerinizi önemsiyoruz!

Sigorta bedeli nedir?

Ticari Paket poliçesinde bahsi geçen Bina Değeri, işyeri binasının aynı dekorasyon ve inşaat kalitesi ile tamamen yeniden inşasına ilişkin maliyettir. İşyerinin satış bedeli bina sigorta bedeli olarak değerlendirilmez.

İşletmemde meydana gelen hasarın komşumu ya da kiracı isem bina sahibini etkilemesi durumunda ortaya çıkacak masrafları teminat altına alabilir miyim?

Ticari Paket ürünümüzü satın alırken Komşu Mali Sorumluluk ya da Kiracı Mali Sorumluluk teminatı da almanız durumunda bu masraflar da poliçede belirtilen limitler dahilinde teminat altına alınabilir.

Ticari Paket Sigortası ile Süper Kobim Sigortası'nın farkı nedir?

Ticari Paket Sigortası ile bedele bakılmaksızın tüm üretim veya depolama tesislerine teminat verilebilmekte olup ayrıca bedeli itibariyle Süper Kobim Sigortası ile teminat altına alınamayan satış yerleri için de üründe teminat verilebilmektedir.

Aşağıda incelemekte olduğunuz ürüne ilişkin ihtiyaç duyabileceğiniz bilgi ve dokümanlar yer almaktadır. Herhangi bir soru işaretiniz olması durumunda, en yakın acentemiz ile iletişime geçerek daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

Yangın Sigortası Genel Şartları

Bilgilendirme Formu