Ana menü

Fundación MAPFRE Hakkında

Bizi arayın
icon-numero-telefono

0850 755 0 755

Fundación MAPFRE, yalnızca birlikte yaşadığı bireylerin gelişimini destekleyen toplumların bir geleceğe sahip olabileceği gerçeğinden hareketle, toplumda dezavantajlı konumda olan çocuklar ve gençler başta olmak üzere kapsamlı bir eğitim sağlamayı amaçlar. Vakıf, kapsamlı eğitimi bir kişinin sahip olduğu potansiyele tam anlamıyla erişebilmesi için temel ihtiyaçlardan biri olarak görür. Bu nedenle, beslenme, sağlık, eğitim ve istihdama erişimi destekleyen projeler konusunda yerel kuruluşlarla iş birliği içinde çalışır.
 • COVID-19 ile Mücadele
 • Toplumsal Gelişim
 • Sağlık Teşvik
 • Yol Güvenliği
 • COVID-19 İle Mücadele

  Fundación MAPFRE, en savunmasız kişileri, sosyal olarak en zor durumda olanları ve ön hatta virüsle savaşanları destekliyor.

  Toplumsal Gelişim

  Fundación MAPFRE, toplumda dezavantajlı konumda olan çocuklar ve gençler başta olmak üzere kapsamlı bir eğitim sağlamayı amaçlar.

  Sağlık Teşvik

  Fundación MAPFRE, bireylerin sağlığını ve yaşam kalitesini iyileştirmeyi, sağlıklı beslenme alışkanlıklarını, fiziksel egzersizi ve doğru dinlenmeyi teşvik etmeyi amaçlar.

  Yol Güvenliği

  Fundación MAPFRE, her türlü trafik kazasının önlenmesi, kaza ve yaralanma oranlarının düşürülmesi konularında kamuoyunun bilincini artırmayı amaçlar.