Adreslerimiz

DefaultAlt

MAPFRE Müşteri Hizmetleri

Tel: 0 850 755 0 755

E-posta: info@mapfre.com.tr

0 850 755 0 755

Genel Müdürlük (Mapfre Sigorta&Yaşam)

Yenişehir Mah. Irmak Cad. No:11
Beyoğlu - İSTANBUL

Faks: 0 212 334 90 19
E-posta: info@mapfre.com.tr

0 212 334 90 00

Adana Bölge Müdürlüğü

Reşatbey Mah. Vali Yolu Gülek Sitesi
C Blok Asma Kat No:27 Seyhan - ADANA
Faks: 0 322 459 58 62
E-posta: adana@mapfre.com.tr

0 322 459 58 58

Ankara Bölge Müdürlüğü

Cevizlidere Cad. No: 1/13 Dikmen

Çankaya - ANKARA

Faks: 0 312 472 58 59
E-posta: ankara@mapfre.com.tr

0 312 472 75 72

Antalya Bölge Müdürlüğü

Namık Kemal Bulvarı No: 59 Dokuma

Kepez - ANTALYA
Faks: 0 242 313 06 04
E-posta: antalya@mapfre.com.tr

0 242 312 12 30

Çankaya Bölge Müdürlüğü

Cinnah Caddesi No: 43/6 (D)
Çankaya - ANKARA

Faks: 0 312 441 00 87
E-posta: cankayabolge@mapfre.com.tr

0 312 441 00 84

Bursa Bölge Müdürlüğü

Alaattin Bey Mah. İzmir Yolu Cad. 

Uludağ Ticaret Merkezi No: 277/H Nilüfer - BURSA

Faks:0 224 441 63 55
E-posta: bursa@mapfre.com.tr

+902244414141

Denizli Bölge Müdürlüğü

Saraylar Mah. Saltak Cad. No.36
DENİZLİ

Faks: 0 258 265 33 82
E-posta: denizli@mapfre.com.tr

0 258 265 33 83

Eskişehir Bölge Müdürlüğü

Hoşnudiye Mah. Kızılcıklı Mahmut Pehlivan Cad. No:34/A

ESKİŞEHİR

Faks: 0 222 240 13 38 

E-posta: eskisehir@mapfre.com.tr

0 222 240 13 33

Gaziantep Bölge Müdürlüğü

İncilipınar Mah. 3 No’lu Cad.
Akınalan İşmerkezi Şehitkamil - GAZİANTEP

Faks: 0 342 231 00 97
E-posta: gaziantep@mapfre.com.tr

0 342 220 51 11

İstanbul Bölge Müdürlüğü

Barış Mahallesi Eğitim Vadisi Bulvarı No:9/9 Megakent
Beylikdüzü - İSTANBUL

Fax: 0 212 871 46 13
E-posta: istanbul@mapfre.com.tr

0 212 871 46 12

İstanbul Anadolu Yakası Bölge Müdürlüğü

Bağdat Caddesi Murat Apt. No:340/7
Kat:1 D:5 Erenköy, Kadıköy - İSTANBUL

Fax: 0 216 368 93 09
E-posta: istanbulanadoluyakasi@mapfre.com.tr

0 216 368 00 27

Beşiktaş Bölge Müdürlüğü

Meclis-i Mebusan Caddesi No:23/1
Salıpazarı – İSTANBUL

Fax: 0 212 377 50 01
E-posta: besiktasbolge@mapfre.com.tr   

0 212 377 50 00

İzmir Bölge Müdürlüğü

Manas Bulvarı Adalet Mahallesi No:39

Kule B Kat 43 Folkart Towers 

Bayraklı - İzmir

Faks: 0 232 242 44 00
E-posta: izmir@mapfre.com.tr   

0 232 242 40 00

İzmit Bölge Müdürlüğü

Mehmet Ali Paşa Mah. Bağdat Cad. No: 222
İzmit - KOCAELİ

Faks: 0 262 321 50 59
E-posta: izmit@mapfre.com.tr

0 262 321 50 60

Kayseri Bölge Müdürlüğü

Gültepe Mah. Mustafa Kemalpaşa Bulvarı No: 50/C
Melikgazi - KAYSERİ

Faks: 0 352 233 20 30
E-posta: kayseri@mapfre.com.tr

0 352 236 36 30

Konya Bölge Müdürlüğü

Musalla Bağları Mah. Ankara Cad. No: 71/A
Selçuklu - KONYA

Faks: 0 332 235 80 00
E-posta: konya@mapfre.com.tr

0 332 235 86 86

Malatya Bölge Müdürlüğü

Niyazi Mah. Karakaş Sok. No:10
MALATYA

Faks: 0 422 323 17 10
E-posta: malatya@mapfre.com.tr   

0 422 325 21 35

Samsun Bölge Müdürlüğü

Kale Mah. Atatürk Bulvarı
Çenesizler İş Hanı No: 584/6 SAMSUN

Faks: 0 362 431 01 04
E-posta: samsun@mapfre.com.tr

0 362 431 01 21