Ana menü

MAPFRE’de Sağlıklı Yaşam

Bizi arayın
icon-numero-telefono

0850 755 0 755

“Sağlıkla Yaşam Programı” MAPFRE Grup çalışanlarının ve ailelerinin sağlıklı bir yaşam sürdürebilmesine farklı başlıklar ile destek olmayı ve sağlıklı yaşam bilinci yaratmayı hedefler.

Şirket katkılı yerinde diyetisyen hizmeti

SAĞLIKLA YAŞAM Programı, özellikle fazla kilo problemi yaşayan, kiloları sağlığı için bir tehdit oluşturan çalışanlarımız ile dengeli ve sağlıklı beslenmeyi bir yaşam tarzı haline getirmek isteyen çalışanlarımız ve aile bireyleri için diyetisyen desteği sağlar.

Sigarayı Bırakma Seminerleri

Dünyanın en başarılı sigara bıraktırma yöntemi olan Allen Carr, Sağlıkla Yaşam Programı kapsamında yılda iki kez 10’ar kişilik gruplar için Genel Müdürlük ya da Allen Carr merkezinde düzenlenir.

Şirket içi fiziksel aktiviteler ve atölyeler

Birçoğumuzun gün içinde yaşadığı hareketsizliğe çözüm yaratmak ve bir türlü vakit bulunamayan sportif faaliyetleri daha da yakınımıza getirmek için Genel Müdürlüğümüzde öncelikle Yoga olmak üzere çeşitli fiziksel aktiviteler düzenlenir.

Psikolojik Danışmanlık Desteği

Anlaşmalı kurumumuz işbirliğiyle Sağlıkla Yaşam Programımız kapsamında psikolojik danışmanlık desteğine de yer veririz.

Doğuma hazırlık kursları

Şirketimizin %55’ini oluşturan kadınları sağlıklı bir anneliğe hazırlamak amacıyla uzmanlar tarafından verilen Doğuma Hazırlık Kursları, anlaşmalı bir kurumda ya da eğitim salonumuzda şirket katkılı olarak düzenlenir.

Koruyucu Sağlık Hizmetleri

Koruyucu sağlık uygulamalarımız kapsamında hem çeşitli sağlık konularında bilinçlendirme eğitim ve seminerleri hem de sağlık muayeneleri ve aşılar düzenlenir.