Ana menü

Sosyal Aktivite Kulüplerimiz

Bizi arayın
icon-numero-telefono

0850 755 0 755

MAPFRE’de 7 farklı sosyal kulübümüzle iş dışı aktivitelerde de bir aradayız!

MASK Tiyatro: Tiyatro Kulübümüz haftada bir gün Genel Müdürlük binasında çalışmalar yapar. Ders, 2 eğitmen tarafından verilmektedir. Belirlenen müfredata göre doğaçlama, sahne eğitimi, sanat tarihi, yazım teknikleri ve oyunculuk eğitimleri alırlar ve gönüllülük esasına dayalı olarak dönem dönem oyunlar sergileyebilir.

MASK Fotoğrafçılık: Fotoğrafçılık Kulübümüz, temel ve ileri düzey fotoğrafçılık eğitimleri almanın yanı sıra yıl içerisinde şehir içi ve şehir dışı çeşitli fotoğraf gezileri düzenler. Yılsonunda eğitimler ve geziler süresince çektikleri fotoğrafları çeşitli sergilerde tüm çalışma arkadaşlarımızla paylaşarak satışından elde edilen geliri de bir Sivil Toplum Kuruluşuna bağışlar.

MASK Kitap: Kitap Kulübü Genel Müdürlük bünyesinde kurulu kütüphaneden sorumludur. Hızlı okuma eğitimleri, kitap bağışı kampanyaları gibi etkinlikler düzenler ve ayın kitabını seçer.

MASK Arama Kurtarma Kulübü: Doğal afetler hakkında bilinçlenmek, arama kurtarma eğitimleri almak, afetlerde doğru hareket tarzını öğrenmek, Sosyal Sorumluluk ve Gönüllülük bilincini geliştirmek ve doğada yaşam konularında bilgi sahibi olmak amacıyla kurulan kulüp yıl içerisinde iç ve dış mekanlarda çeşitli eğitimlerle hazırlanır.

MASK Su Altı: Su altı kulübümüz teorik ve pratik eğitimlerle üyelerinin yeteneklerinin gelişmesine katkıda bulunurken, düzenli olarak organize ettiği gezilerle kulüp üyelerini su altını keşfetmeye davet eder.

MASK Kültür, Sanat & Gezi: Bu kulübümüzün üyeleri sergi ziyaretleri, konserler, günübirlik geziler ve kültürel gezilerin organizasyonunu gerçekleştirir ve teşvik eder.

MASK Spor Kulübü: Yıl içerisinde çeşitli turnuvalar düzenleyen spor kulübü üyeleri turnuvaya göre farklılık gösterir. Her turnuvada farklı bir komite ile yönetilen üyeler; futbol, basketbol ve tenis spor dallarında faaliyet gösterir.