Ana menü

Seçme ve Yerleştirme Süreci

Bizi arayın
icon-numero-telefono

0850 755 0 755

MAPFRE Sigorta olarak hedeflerimiz:

  • En nitelikli ve yetenekli bireyleri MAPFRE Sigorta Ailesi’nin bir parçası yaparak, şirket kültürümüze uyum sağlayacak şekilde uygun pozisyonlara yerleştirmek,
  • Çalışanlarımızın kişisel ve mesleki gelişimlerini desteklemek için eğitim olanakları sunmak,
  • Performans değerlendirme sistemleri aracılığıyla çalışanlarımızın performanslarını objektif bir şekilde ölçmek ve takdir etmek,
  • Tüm çalışanlarımıza, büyük bir ailenin önemli bir parçası olduklarını ve değerli olduklarını her zaman hissettirmektir.

Bu hedeflerimiz, iş gücümüzü güçlendirmek ve çalışanlarımızın memnuniyetini ve motivasyonunu artırmak için temel odak noktalarımızı oluşturmaktadır.

MAPFRE Sigorta Seçme ve Yerleştirme Süreci, kaliteli hizmet ve yüksek performansı benimseyen kurum kültürünün sürdürülmesinde kilit bir rol oynar.

Tüm dünyadaki MAPFRE şirketlerinde standart olarak belirlenen global seçme ve yerleştirme süreçleri, uzman insan kaynakları ekipleri tarafından dikkatle uygulanmakta ve şirketin ihtiyaç duyduğu yeteneklerin kazandırılmasına yönelik özenle yürütülmektedir.

MAPFRE Sigorta’nın seçme ve yerleştirmedeki ana ilkesi, işin gerektirdiği yetkinliklere sahip adaylara eşit fırsatlar sunmak, ayrıcalık ve/veya ayrımcılık yapmadan süreci tamamlamaktır. Tüm MAPFRE Sigorta çalışanlarının ve adaylarının sergilemesi beklenen stratejik yetkinlikler, nitelikler ve çalışma kültürü ile kurum değerlerine uyumları titizlikle ölçülerek, eşitlik ve kapsayıcılık yaklaşımıyla değerlendirilmektedir.