Ana menü

Seçme ve Yerleştirme Süreci

Bizi arayın
icon-numero-telefono

0850 755 0 755

Seçme ve Yerleştirme, MAPFRE GRUP bünyesinde,  hizmet kalitesi ve müşteri memnuniyetinin çalışan çıktısı olduğu yüksek performanslı kurum kültürünün yaratılması ve iyi yönetim, liderlik, etkin ödüllendirme ile çalışan mutluluğu ve en beğenilen şirket olma hedeflerimize hizmet eden en önemli süreçlerden biridir.

Tüm dünyadaki MAPFRE şirketlerinde standart olarak belirlenen global seçme yerleştirme süreçlerimiz ve bunları uygulamaya geçiren uzman insan kaynakları ekibimiz ile ihtiyacımız olan yeteneklerin, şirketimize kazandırılması konusunda son derece dikkatli ve özenli bir seçme ve yerleştirme süreci uygularız.

Seçme ve yerleştirmede ana ilkemiz, ayrım yapmadan ve ayrıcalık tanımadan işin gerektirdiği yetkinliklere (bilgi, beceri, davranış) sahip ve MAPFRE GRUP değerlerini benimseyip yaşatacak adaylara fırsat eşitliği sunmaktır.

Tüm MAPFRE çalışanlarının ve adayların sergilemesini beklediğimiz stratejik yetkinlikler ile seviye ve iş ailesi yetkinlikleri işe alım süreçlerimiz sırasında titiz bir süreçle ölçülür ve değerlendirilir.