Ana menü

Güncel Kampanya ve Duyurular

Bizi arayın
Online Tıbbi Danışmanlık Hizmetimiz “Bi’ Doktora Sor”!

Sağlık Sigortası sahibi müşterilerimiz sağlık sorunları için online yazılı sohbet/chat ve video ile doktor, diyetisyen ve psikolojik danışmanlık hizmetlerinden faydalanabilmektedir.

Hasar Onarım Süreçlerinde Genel Servis Araç Onarım Merkezleri hizmetinizde!

Müşterilerimiz hasar sonrası onarım sürecini İstanbul, Ankara, İzmir, Antalya, Bursa ve Adana lokasyonlarında bulunan Genel Servislerde gerçekleştirdiği takdirde ayrıcalıklı hizmetlerden faydalanabilmektedir.

65 Yaş Üstü Müşterilerimizin Hasar Sonrası Süreçlerinde de Yanındayız!

Evden çıkmadan ve açık servis bulmakla uğraşmadan binek ya da hafif ticari araçların hasar sonrasında onarım süreçlerini yönetebileceğiz uygulamamız, “65 yaş üstü” müşterilerimizin hasar süreçlerinde geçerli olacak şekilde Temmuz ve Ağustos ayında da devam ediyor!

#EvdeKal Türkiye, Dostun Seninle!

Siz evinizde güvenle kalın diye, tamamen sizlere özel ve farklı branşlara dokunan kapsamlı bir Covid19 Destek Paketi hazırladık. Bu özel destekler aracılığı ile tüm süreci çok daha kolay ve sağlıklı bir biçimde atlatmanız için buradayız!

Kredi Kartıyla Ödenen Poliçelerde Bir Ay Erteleme Kampanyası!

Mayıs’ta kredi kartı ile ödenen poliçelerin taksitlerini bir ay erteliyoruz!

8 Mayıs’tan İtibaren Belirlenen Ürünler Özelinde 11 Taksit İmkanı

Covid19 dönemi boyunca dostunuz MAPFRE Sigorta yanınızda! 8 Mayıs itibariyle belirli ürünlerimiz özelinde 11 taksit imkanından yararlanabilirsiniz!