Ana menü

Online Tıbbi Danışmanlık Hizmetimiz “Bi’ Doktora Sor”!

Bizi arayın

Değerli Müşterilerimiz,

MAPFRE Sigorta olarak yeni projemiz Bi’ Doktora Sor uygulamasını sizlere sunmaktan mutluluk duyuyoruz.

Bi’ Doktora Sor uygulaması ile;

  • Müşterilerimiz ister telefon ile sözlü, ister uygulama üzerinden görüntülü veya yazılı sohbet/chat yolu ile danışmanlık hizmetinden faydalanabilmektedir.
  • Müşterilerimiz istediği takdirde randevu almaya ihtiyaç duymadan seçtiği Danışman Doktor ile görüşme sağlayabilecektir.*
  • Müşterilerimiz Bi’ Doktora Sor uygulamasından sınırsız şekilde faydalanabilecektir, ayrıca yapacağı doktor görüşmelerinde teminat limitlerinden harcamayacaktır.
  • Müşterilerimiz dosya yükleme özelliğiyle doktorlarla daha önceden yapılan tahlil sonuçlarını paylaşarak ikinci görüş alabileceklerdir.
  • Ayrıca Bi’ Doktora Sor uygulaması sağlık sorunlarınız için danışabileceğiniz doktor, diyetisyen ve psikolojik danışmanlık hizmetlerini kapsamaktadır.
  • Müşterilerimiz Bi’ Doktora Sor uygulamasına özel, laboratuvar testlerini, ayakta tedavi teminatını kullanarak katılım payı ödemeksizin ve doktor sevk kağıdı gerekmeksizin bu hizmet için belirlenmiş anlaşmalı laboratuvarlarda yaptırabilmekte, ihtiyaç halinde bulunduğu yerde (İstanbul, Ankara, İzmir ve Bodrum için geçerlidir) kan alımı hizmetinden yararlanabilmektedir.
  • Bi’ Doktora Sor Tıbbi Danışmanlık Hizmeti kapsamında İç Hastalıkları, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, Genel Cerrahi, Kadın Hastalıkları ve Doğum, KBB, Ortopedi, Beyin Cerrahi ve Cilt Hastalıkları bölümlerinden danışmanlık alabilmektedir.

*Haftanın 6 günü (Pazar günü ve resmi tatiller hariç) 08:00-20:00 saatleri arasında tıbbi danışmanlık hizmeti alınabilmektedir.

Detaylı bilgi için 0850 755  0 755 MAPFRE Müşteri Hizmetleri’mizi arayabilir veya MAPFRE Go üzerinden uygulamamıza ulaşabilirsiniz.

Sağlıklı günler dileriz.

MAPFRE Sigorta