Ana menü

Online Tıbbi Danışmanlık Hizmetimiz “Bi’ Doktora Sor”!

Bizi arayın
icon-numero-telefono

0850 755 0 755

Değerli Sigortalılarımız,

MAPFRE Sigorta olarak Bi’ Doktora Sor uygulamasını sizlere sunmaktan mutluluk duyuyoruz.

Bi’ Doktora Sor* uygulaması ile;

  • 7 gün 24 saat ister telefon ile sözlü, ister uygulama üzerinden görüntülü veya yazılı sohbet/chat yolu ile danışmanlık hizmetinden faydalanabilirsiniz.
  • İstediğiniz kadar randevu oluşturarak seçtiğiniz  Danışman Doktor ile görüşme sağlayabilirsiniz.
  • Bi’ Doktora Sor uygulamasından sınırsız şekilde faydalanabilir, ayrıca yapacağınız doktor görüşmelerinde teminat limitlerinden harcamazsınız.
  • Dosya yükleme özelliğiyle doktorlarla daha önceden yapılan tahlil sonuçlarınızı paylaşarak ikinci görüş alabilirsiniz.
  • Ayrıca Bi’ Doktora Sor uygulaması sağlık sorunlarınız için danışabileceğiniz diyetisyen ve psikolojik danışmanlık hizmetlerini kapsamaktadır.
  • Bi’ Doktora Sor uygulamasına özel, laboratuvar testlerini, ayakta tedavi teminatını kullanarak katılım payı ödemeksizin ve doktor sevk kağıdı gerekmeksizin bu hizmet için belirlenmiş anlaşmalı laboratuvarlarda yaptırabilir, ihtiyaç halinde bulunduğunuz yerde (İstanbul, Ankara, İzmir ve Bodrum için geçerlidir) kan alımı hizmetinden yararlanabilirsiniz.
  • Bi’ Doktora Sor Tıbbi Danışmanlık Hizmeti kapsamında İç Hastalıkları, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, Genel Cerrahi, Kadın Hastalıkları ve Doğum, Kardiyoloji, KBB, Ortopedi, Nöroloji, Cilt Hastalıkları ve Üroloji bölümlerinden danışmanlık alabilirsiniz.

Detaylı bilgi için 0850 755  0 755 MAPFRE Müşteri Hizmetleri’mizi arayabilir veya MAPFRE GO üzerinden uygulamamıza ulaşabilirsiniz.

Sağlıklı günler dileriz.

MAPFRE Sigorta

*Bi’ Doktora Sor ile paylaştığınız sağlık verileriniz, yasal zorunluluk gereği, Sağlık Bakanlığı bünyesinde yer alan Ulusal Sağlık Sistemi (USS) veri tabanına aktarılmaktadır.