Ana menü

Genel Servis Onarım Merkezlerinde “Size Özel Ücretsiz Araç Dezenfekte” Uygulaması

Bizi arayın
icon-numero-telefono

0850 755 0 755

Dostunuz MAPFRE Sigorta, Covid19 süreci boyunca sizlere özel hizmetler sunmaya devam ediyor!
Poliçe veya plaka numaranızla Genel Servislerimizden randevu kaydı oluşturarak “Ücretsiz Araç Dezenfekte” işleminden hızlıca yararlanabilirsiniz. Genel Servislerimizin liste ve iletişim bilgilerine ulaşmak için tıklayınız: http://mapfre.me/ybb9acjo

Sağlıklı ve Mutlu Günler Dileriz.

Dostun Seninle!

 1. Hak kazanan müşterilerimizin Poliçe veya Plaka numarasıyla Genel Servis’lerimizden randevu kaydı oluşturması gerekmektedir. Belirlen tarih/saatte araçların Genel Servis onarım merkezlerine müşterilerimiz tarafından teslim edilmesi gerekmektedir.
 2. Servis listesine ve iletişim bilgilerine ulaşmak için linki tıklayabilirsiniz; http://mapfre.me/ybb9acjo
 3. Hizmet almaya hak kazanan müşterilerimize sistemde kayıtlı bulunan cep telefonları üzerinden SMS kanalı ile bilgilendirme yapılacaktır.
 4. Kampanya şartlarına bağlı olarak Ücretsiz Araç Dezenfekte hediyesi,  poliçe bitiş/iptal tarihinden önce ve 31 Temmuz 2020 tarihine kadar kullanılması gerekmektedir.
 5. Kampanya başka araca aktarılamaz.
 6. Müşterilerimiz kampanyadan kasko poliçesi kapsamında sigortaladığı her araç için yalnızca 1 defa faydalanabilecektir.
 7. Ücretsiz Araç Dezenfekte İşlemi; Belçika’da üretilen BioXeco adlı dezenfektan ile dezenfekte edilecektir. Dezenfektan madde; en etkin metodolan pulvarizasyon (ULV) işlemi yapılarak uygulanmaktadır ve doğa ile dost, araç iç donanımına da zarar vermeyecek niteliktedir. Ürüne ait tüm sertifika ve ithalat izin belgelerini dezenfekte@genelservis.net adresine e-posta göndererek talep edilebilir.
 8. Yapılan dezenfekte işleminin, ileriye yönelik bir koruma sağlamadığını belirtmek isteriz. Dezenfekte işlemi sonrasında araç içleri virüs ve bakterilerden arınarak hijyenik ortam haline gelmekte, ancak işlem sonrasında farklı faktörler vasıtasıyla bulaşabilecek bakteri ve virüslere karşı ileriye yönelik koruma kalkanı oluşmamaktadır.
 9. Genel Servis onarım merkezlerindeki, “Araç Dezenfekte” alanları içerisinde görevli personel tarafından teslim alınacak, araç anahtarı da dahil olmak üzere aracın içi, kapı ve bagaj tutamakları dezenfekte edilecektir. Halihazırda Genel Servis onarım merkezlerinin tamamı periyodik olarak dezenfekte edilmektedir.
 10. Genel Servis onarım merkezleri, müşteri kabul alanları, onarım gören araçlar, personel araçları, dışarıdan gelen yedek parça ve kargo gönderilerinin tümü, Belçika’da üretilen BioXeco adlı dezenfektan ile dezenfekte edilmektedir. Bu süreçte, müşterilerimizin “Araç Dezenfekte” alanlarından ileri bir noktaya geçmesine izin verilmemektedir.
 11. Kampanya, diğer kampanyalarla ve faydalarla birleştirilemeyecektir.
 12. MAPFRE Sigorta, tamamen kendi takdirine bağlı olmak üzere, tek taraflı olarak ve önceden haber vermeksizin işbu duyuruda yer alan her türlü bilgi ve koşula ilişkin değişiklik yapma hakkını saklı tutar.