Ana menü

Hasar Anında Dostun Yanında

Bizi arayın
icon-numero-telefono

0850 755 0 755

Değerli Müşterimiz,

Kritik önemde olan “Evde Kal Türkiye” hareketi doğrultusunda MAPFRE Sigorta olarak siz değerli müşterilerimize kolaylıklar sağlamak için var gücümüzle çalışmaya devam ediyoruz.

Bu kapsamda olası bir araç hasarında evinizden çıkmadan işlemlerinizi gerçekleştirebilmeniz için bir dizi aksiyon aldık. Hasar anında 0 850 755 0 755 numaralı Müşteri Hizmetlerimizi arayarak veya online platformumuz MAPFRE Go (go.mapfre.com.tr/) üzerinden başvurarak binek ya da hafif ticari araç onarım süreçlerinizi evinizden çıkmadan ve açık servis bulmakla uğraşmadan yürütebileceksiniz. Yeni uygulamamız kapsamında;

• Müşteri Hizmetlerimiz, masrafını tamamen MAPFRE Sigorta’nın karşılayacağı şekilde çekici organizasyonunu yaparak aracınızın evinizden teslim alınmasını sağlayacak

• İlgili saha yöneticimiz, bu yeni uygulama kapsamında yapılandırılmış anlaşmalı servisler  ile koordinasyonu sağlayacak, aracın teslim alınması, onarımı ve teslim edilmesi süreçlerinin tamamını takip edecek.

• Aracınız, onarımı bittikten sonra yeniden istediğiniz adrese platform tipi çekici ile teslim edilecek.

Genel Servis Onarım Merkezlerinde, “Araç Dezenfekte” Uygulamasına Başlanmıştır

Tüm bunlara ek olarak, İstanbul, Bursa, Ankara, İzmir, Antalya ve Adana illerimizde bulunan Genel Servis araç kabul işlemleri kapsamında aşağıdaki işlemler gerçekleştirilecektir;

• Hasarlı araç Genel Servis onarım merkezlerindeki, “Araç Dezenfekte” alanları içerisinde görevli personel tarafından teslim alınacak, araç anahtarı da dahil olmak üzere aracın içi, kapı ve bagaj tutamakları dezenfekte edilecektir. Halihazırda Genel Servis onarım merkezlerinin tamamı periyodik olarak dezenfekte edilmektedir.

• Genel Servislerde geçerli olacak şekilde araç, orijinal yedek parçalar kullanarak ve (ruhsat sahibi değişene dek) yıllardır süregelen uygulamamız olan, Ömür Boyu Garanti şartları çerçevesinde onarılacaktır.

• Onarım ve kalite kontrol işlemleri sonrasında, araç ikinci kez dezenfekte edilecek, ön koltuklar, direksiyon simidi, vites topuzu ve el freni de koruyucu kılıflar ile kaplanarak müşterimize teslim edilecektir.

• Genel Servis istasyonlarından teslim edilecek/alınacak tüm yedek araçlar için de araç içi dezenfekte uygulaması aynı şekilde olacaktır.

MAPFRE Sigorta olarak, bu dönemde yaşayabileceğiniz hasarlar için de en sağlıklı ve güven veren hizmeti sunmaya ve gelişmelerden sizleri haberdar etmeye devam edeceğiz.

Sağlıklı günler dileriz.

#EvdeKal
MAPFRE Sigorta

Aksi yönde bir bildirime kadar duyuruda belirtilen uygulamalar devam edecektir, MAPFRE Sigorta, tamamen kendi takdirine bağlı olmak üzere, tek taraflı olarak ve önceden haber vermeksizin işbu duyuruda yer alan her türlü bilgi ve koşula ilişkin değişiklik yapma hakkını saklı tutar.