Ana menü

MAPFRE’de Eğitim

Bizi arayın
icon-numero-telefono

0850 755 0 755

MAPFRE’de eğitim faaliyetleri global çapta faaliyet gösteren MAPFRE Kurumsal Üniversitesi çatısı altında yürütülür

MAPFRE GRUP, tüm dünyada çalışanlarının, iş ortaklarının ve satış kanallarının kurumun stratejik hedeflerine katkıda bulunabileceği ve mesleki ve bireysel gelişimlerini sürdürebildikleri bir çalışma ortamı yaratma sorumluluğunu üstlenmiştir.

MAPFRE GRUP bünyesinde, çalışanın fonksiyon, görev ve sorumlulukları ile ilgili bilgi, tecrübe ve yeteneklerinin artırılmasını, böylece görevlerinde daha verimli olmaları ile mesleki ve kişisel gelişimlerinin sürekliliğini temin eden seminer ve kongre katılımları, öğretim ve iş başında eğitim çalışmalarının tümü, eğitim fonksiyonu olarak değerlendirilir.  

Eğitim anlayışımız, tüm çalışanlarımızın ve acentelerimizin hedefledikleri performansa ulaşması için onlara şirket içinde ve dışlında öğrenme ve gelişim fırsatları yaratmak, hedefledikleri gelişim yolculuğunda gerekli eğitim, beceri, koçluk ve danışmanlık imkanlarını sunmaktır. 

Global Kurumsal Üniversite çatımızın altında, alanlarına göre yapılandırılmış büyük bir kurumsal gelişim müfredatıyla öğrenme ve gelişimimizi uzun vadeli planlarız. Eğitimlerimiz şirketimizin uzun vadeli hedeflerine ulaşması için bir stratejik yatırım olarak görülür.

Eğitim profesyonellerimizin yanında tüm yöneticilerimiz de kendilerine bağlı ekip arkadaşlarının gelişimlerinin sorumluluğunu keyifle üstlenirler. Liderlerimizin yanında kurumsal bilgi hafızamızın güçlü parçaları olan iç eğitmenlerimiz, hem teknik hem ticari konulardaki uzmanlıklarını kurum içi eğitimlerle çalışma arkadaşlarımızla paylaşarak, bilginin ekipler arası yayılmasında elçi görevi alırlar.

Bu çerçevede çalışanlarımızın kendi gelişimlerinden sorumlu olduğu eğitim kültürümüz, global bilgi ve becerilerin çalışanlarımızın ihtiyaçlarıyla birleştirilerek sektörün en iyi gelişim programlarıyla desteklenir.

MAPFRE Kurumsal Üniversite çatısı altında, her bir fonksiyonun öğrenme haritaları ve bunların üzerine inşa edilen Teknik, Satış, Operasyonlar ve Finans gibi uzun soluklu gelişim programlarımız çalışanlarımıza her türlü teknik, ticari ve kişisel gelişim amaçlı bilgi ve aracı sunar.

MAPFRE liderleri de MAPFRE Lideri modeline uygun gelişim programlarıyla kendilerini, ekiplerini ve şirketlerini geliştirmek için gerekli bilgilerle desteklenirler.

Aynı amaçla, satış kanallarımıza, şirket değerlerimizi benimsetmek, şirketimizin ürün, hizmet, sistem bilgilerini yapılandırılmış ve etkin yöntemlerle aktarmanın yanı sıra, kişisel ve mesleki gelişimlerine destek olmak ve modern yönetim bilimlerine yönelik ufuklarını genişletmek amacıyla özel eğitim programlarının oluşturulması ve uygulanmasına büyük önem veririz.

Tüm dünyadan MAPFRE çalışanlarına hizmet veren fiziksel kampüslerimiz sırasıyla,  Madrid’de kurulu CAMPUS MONTE DEL PILAR İSPANYA, Sao Paola’da kurulan CAMPUS BREZİLYA ve Massachussetts’de kurulan CAMPUS USA’dir. Ortak sanal kampüsümüz, global ve yerel eğitim içeriklerimizin sunulduğu Successfactors Öğrenme modülü, tüm dünyada çalışanlarımızın gelişimi için faaliyet gösterir, çevrimiçi olarak 7/24 erişime açıktır.

MAPFRE’de gerçekleştirilen eğitim programlarımız hem çalışanlarımızın beğenisini, hem de yerel ve uluslararası ödülleri topluyor!