Ana menü

Performans Değerlendirme Sistemi

Bizi arayın
icon-numero-telefono

0850 755 0 755

 MAPFRE’de kendi gelişiminizin lideri olun!

MAPFRE Grup Performans Değerlendirme Modeli, bir stratejik yönetim ve profesyonel gelişim aracı olarak, tüm MAPFRE Grup çalışanları tarafından üstlenilen görevlerin, stratejik plan ve kurumsal hedeflerimizle uyumlu olarak düzenlenmesini ve çalışanların bir profesyonel olarak kendi gelişimlerinde bir lider olmalarını teşvik etmeyi amaçlar.

MAPFRE’de değerlendirme süreci;

  • Hedeflerinize ulaşma oranınız ve bu hedeflere ulaşmak için aldığınız aksiyonları içerir.
  • Yıl boyunca aldığınız geri bildirimler ve 360° değerlendirme sonucunuz üzerinden gerçekleştirilir.

Yani MAPFRE’de neyi başardığınızın yanında, bunu hangi Davranış ve Tutumları sergileyerek, nasıl, başardığınız da önemlidir. Bu da performansınıza dair daha objektif ve genel bir resim elde etmemizi sağlar.

Performans değerlendirme modelimiz;

  • Hedeflere ulaşmaya yardımcı olan yol haritasını belirleyip, yıl içinde çalışma arkadaşlarınız ve yöneticilerinizden alacağınız anlık geri bildirimler ile ihtiyaç halinde bu haritanın güncellenmesidir.
  • Geri bildirimin günlük hayatın bir parçası haline gelmesi ve 360º değerlendirme yoluyla çalışanın gelişimini hızlandırmaya odaklanır.

Oldukça esnek ve paylaşımı teşvik eden bu yapı, MAPFRE’de çalışanların kendi gelişim süreçlerinde bir lider konumuna gelmelerine ve geri bildirimleri ile diğerlerinin gelişimine katkıda bulunmalarına imkân sağlar.

Biz, MAPFRE’de geri bildirimi bir hediye olarak kabul eder ve bunu bir gelişim aracı olarak değerlendiririz. MAPFRE Ailesinin her bir bireyinin potansiyelini en doğru şekilde değerlendirmek ve geliştirmek bizim için kritik önemdedir.